Novinky

Rozhovor se mnou na Českém rozhlasu ze dne 7.6.2018.: https://plzen.rozhlas.cz/vse-zacalo-v-detskem-peveckem-sboru-7445143
Moji milí, rád bych se s vámi podělil o radost v podobě mého obsáhlého článku "Zázraky se dějí" , který dnes - 1.3.2018 otiskli v našem nejznámějším časopise pro hudebníky - MUZIKUSU. Velmi si toho vážím. Zde je titulní strana nového čísla tohoto měsíčníku.: http://www.muzikus.cz/casopis-muzikus/casopis-Muzikus-201803/?&obalka=1#mid5207 Tištěné vydání je na pultech prodejen s tiskovinami.
Tak se několik desetiletí mé práce a učení se, tzn od pěveckého sboru až po současnost, začíná projevovat i ve formě podpory.: Německá firma mně nabídla sponzorské oblečení a požádala o souhlas k vytvořní mého profilu na jejich Instagramu.: https://www.instagram.com/p/Be0ibmRnR9A/?taken-by=leonardocarbone_gewandung
Dva mé televizní rozhovory ze září a října 2017 naleznete v kolonce FOTO/VIDEO - Videa a rozhovory pro média. Dal jsem tam i tři krátké ukázky ze srpnového koncertu s Blackmore´s Night.
Dne 12.8.2017 proběhl už můj 21. společný koncert s legendárním Ritchiem Blackmorem (Deep Purple, Rainbow) a jeho Blackmore´s Night za posledních 10 let, a to v Pivovarské zahradě v Českém Krumlově, kde si přáli, abych před nimi vystoupil tentokrát sám, tzn bez mých spoluhráčů. BMN jsou v současnosti na světovém turné k dvaceti letům výročí skupiny.

Ke stávajícímu vlastnímu autorskému a historickému repertoáru kapely VENTUS jsem po dlouhých přípravách zahájil další činnost. Mým cílem bylo vytvořit pevný cca šedesátiminutový set anglických popových písní z 80´a 90´ let.


Proběhlo naše první osobní setkání s legendární skupinou Clannad, hudební rodinou z Irska, známou především díky soundtrackům k seriálu Robin Hood, filmům Harry´s Games, Patriot, nebo Poslední Mohykán. Clannad je znám i pro svoji spolupráci se zpěvákem Bonem Voxem z kapely U2, ale především tím, že z této početné rodiny muzikantů pochází zpěvačka Enya.


Ve fotogalerii naleznete snímky z našeho dalšího společného koncertu se skupinou Blackmore´s Night.