Novinky

Dva televizní rozhovory se mnou ze září a října 2017 naleznete v kolonce FOTO/VIDEO - Videa a rozhovory pro média. Dal jsem tam i tři krátké ukázky ze srpnového koncertu s Blackmore´s Night.
Dne 12.8.2017 proběhl už můj 21.společný koncert s legendárním Ritchiem Blackmorem (Deep Purple, Rainbow) a jeho Blackmore´s Night, a to v Pivovarské zahradě v Českém Krumlově, kde si přáli, abych před nimi tentokrát vystoupil sám, tzn bez svých spoluhráčů. BMN jsou v současnosti na světovém turné k dvaceti letům výročí skupiny.

Ke stávajícímu vlastnímu autorskému a historickému repertoáru kapely VENTUS jsem po dlouhých přípravách zahájil další činnost. Mým cílem bylo vytvořit pevný cca šedesátiminutový set anglických popových písní z 80´a 90´ let.


Proběhlo naše první osobní setkání s legendární skupinou Clannad, hudební rodinou z Irska, známou především díky soundtrackům k seriálu Robin Hood, filmům Harry´s Games, Patriot, nebo Poslední Mohykán. Clannad je znám i pro svoji spolupráci se zpěvákem Bonem Voxem z kapely U2, ale především tím, že z této početné rodiny muzikantů pochází zpěvačka Enya.


Ve fotogalerii naleznete snímky z našeho dalšího společného koncertu se skupinou Blackmore´s Night.